выбираем протеин

Який протеїн краще?

Новачки часто – а то і ще частіше замислюються який протеїн краще для набору, а який вибрати на сушінні. Звичайно ж всім відомо, що таке протеїн і що він лежить в основі будь м’язової тканини. Вибір протеїну можна поділити на три групи:

для схуднення і сушки
для набору м’язової маси
протеїн і гейнер без лактози
Зосередимо свою увагу на другий темі, який протеїн краще для набору маси. Їх кілька, але основні з них:

Їх було вибрано за рахунок оптимальності, хорошою засвоюваності і біологічної цінності. Але раз необхідно вибрати кращий, то сироватковий протеїн дійсно займає першість, як за якістю, так і за ціною. Він має найвищу швидкість розщеплення на амінокислоти з поглинанням їх в кров, яка транспортує по всьому організму. Це відбувається протягом 30 хвилин, що дозволяє викликати різке підвищення концентрації амінокислот в крові і забезпечить м’язи необхідними речовинами в досить короткий термін. Тому марно шукати відповіді на запитання: протеїн для набору м’язової маси який краще? Без сумнівів – сироватковий!

Він же, в свою чергу, ділитися на три форми:

Всі вони відрізняються ступенем фільтрації, вмістом жирів і лактози. Гідролізат має найвищу ступінь очищення, вважається найкращим і має найвищу ступінь біологічної цінності. Нижче йде ізолят, він має високу ступінь очищення і засвоєння. Концентрат ж має найпростіший спосіб фільтрації і високий рівень лактози.

банку протеїну в руках у мужика

банка протеина в руках у мужикаТепер спробуємо розібратися, який протеїн краще для початківців? Якщо ви прийшли в зал і твердо вирішили, що вам потрібно протеїн, слід вирішити, який саме і через скільки часу. Намагайтеся спочатку тренуватися без спортивних добавок. Це той час, який піде на адаптацію вашого організму до фізичних навантажень. Через деякий час, ваш організм почне сприймати зміна гормонального фону і збільшення маси. Але в будь-якому випадку протеїн все ж буде необхідний, при чому протеїн швидкого і повільного засвоєння. З усіх видів протеїну підійде сироватковий і казеїновий. За властивості концентрованої суміші білків вже було сказано. Що ж собою являє казеїновий протеїн? Він має відмінне властивість – продовжує почуття ситості до 6-8 годин. Навіть якщо ви не встигаєте поїсти натуральної їжі, буде достатньо прийняти казеїн, щоб запобігти руйнуванню м’язових тканин. Крім цього він є антикатаболічною, відповідно не може створити високого рівня амінокислот у крові. Тому добре мати у себе в запасі ще й сироватку. Зазвичай казеїн купують вже після придбання достатньої кількості сироваткового протеїну. Тобто вживайте в основу другий варіант, а складені білок залиште на ніч. До того ж часто використовують казеїн через алергію на інші форми протеїну.

wd

На сьогодні існує до того ж комплексний протеїн. У його склад входять соєвий, сироватковий, казеїновий і яєчний протеїн. Всі плюси поєднуються в одному, тому він найбільш корисний.

В результаті сироватковий протеїн залишається лідером серед інших спортивних добавок і форм. Спочатку порахуйте необхідне дозування і не забувайте систематично тренуватися. Тоді м’язи будуть рости і зміцнюватися. Для суміші глобулярних білків потрібно до 30 грам на разовий прийом. Розподіліть вживання до 3 разів на день. Не беріть більше 30 грам, так як організм буде не в змозі все поглинути. Казеїновий протеїн немає сенсу споживати до і після тренування, оскільки організму потрібні швидкі білки і вуглеводи, а для цього беруть сироваткові білки і гейнер. Тому казеїн вживайте один раз в день і то, на ніч, до 40 грам. Якщо хочете поліпшити зростання м’язів, вживайте комплексні добавки. В даному прикладі сироватковий і казеїновий протеїн.

Протеиновый коктейль

Tags: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *