Тренер! Потрібен тренер або займатися самостійно ?!
Тренер – чи потрібен він Вам! Як займатися з тренером або без!?
Тренер або сам? Якщо ви вважаєте, що бажаний результат без тренера отримати неможливо, це не так. Але якщо ви новачок, досвідчений тренер вам необхідний. Спочатку розглянемо варіанти, в яких тренер все-таки був би бажаний. При цьому пам’ятайте, що тренер це не та людина, яка буде все робити за вас, він зможе вас тільки направити і підказати, з чого почати.
Якщо ви тільки прийшли в зал і не знаєте за що хапатися, чи то через вагу, толі за прогрес. Пам’ятайте, що в першу чергу плюс тренера, в правильної технічної подачі виконання ряду вправ. Тоді ви забезпечите себе від травм і зможете прогресувати в зростанні м’язів. Не порівнюйте тяжкості, які ви піднімете в буденному житті, і ваги в тренажерному залі, це зовсім різні поняття, які потрібно розрізняти. Займаючись бодібілдингом, ви намагаєтеся задіяти певні м’язи, заради побудови необхідного результату. Це все зводитися до того, що якщо ви піднімаєте тяжкості в повсякденному житті, це не гарантує вам гарного тіла.
Тренер – плюси і мінуси!
Ще плюсом в сторону тренера, є тренувальний план. Це друге важливе завдання, що стоїть перед новачком. Тренер дозволить прискорити ваш прогрес. Оскільки якщо ви недосвідчені в цьому питанні, і намагаєтеся самостійно скласти план тренувань, існує ймовірність внесення помилок. Це в свою чергу сповільнить розвиток і неправильно скоректує процес.
Далі розглянемо два моменти, в яких немає необхідності в тренері. Якщо ви думаєте, що тренер буде думати і вирішувати за вас, ви глибоко помиляєтеся. Ви самі повинні поставити мету. Намагатися розбиратися в калоріях, правильне харчування і біомеханіки. Тренер не вирішить всіх ваших проблем, оскільки ваш зовнішній вигляд, показує і ваш спосіб життя. Ваш спосіб життя, це не тільки заняття в тренажерному залі, це і той час, коли тренер не має контролю над вами. Якщо ви самі не прагнете вивчити функціонування вашого тіла – не побачите результату. Тим більше вам необхідно знати, що собою являє тренер: досвідчений він.
Другий варіант стосується потреби в тренері, як в стимулюючому стусана. Бажання стати краще буде для вас, а не в «наводках» тренера. Тим більше, коли закінчаться тренування і тренер не зможе давати чарівний стусан, великий шанс повернутися до колишньої форми. Це ваше прагнення – зробити себе краще, але ніяк не вашого тренера.
Тренер – висновок
Якщо коротко, тренер допоможе вам не травмуватися і пояснить правильну техніку виконання вправ. Так само він складе програму тренувань і підбере спортивне харчування яке буде підходити Вам більше або менше в досягненні поставленого кордону будь то Набір м’язової маси або підібрати жироспалювачі для схуднення. АЛЕ вибрати хорошого тренера буває складним завданням. Не варто забувати, що ваш графік так само залежить від розкладу тренера. Маючи тренера, ви витрачаєте чималі суми для персонального тренування. Не забувайте, що тренер не може піти наперекір правилам клубу, вони не зможуть дати більш ефективне, але травмоопасное вправу через політику клубу. А найголовніше – без тренера ви втрачаєте стимул, ви звикли до «ефекту милиць», що можна багато в чому покластися на тренера, це не правильно.
Стимулюйте себе самостійно і досягнете необхідного результату!
Tags: заниматься с тренером или нет, зачем нужен тренер в зале, как заниматься с тренером, тренировках