побочька от протеина, аллергия на протеин

Протеїн побічні ефекти

Багато хто вважає, що протеїн – шкідлива речовина, яке має якісь побічні ефекти. З’являються версії того, що протеїн може викликати залежність, що він впливає на потенцію або ж шкодить ниркам і печінці. В основному, більшість таких «здогадок» не мають фундаментального підтвердження, але є кілька винятків.

Насправді, протеїн можна приймати як чоловікам, так і жінкам, практично в будь-якому віці. Так як білок, який міститься в спортивних добавках, природного походження. Протеїн необхідно використовувати для збереження відмінною форми, старанних занять в залі і скидання ваги. Якщо вже ми заговорили про шкоду протеїну, то він порівняно малий, якщо брати до уваги фастфуд, де міститися багато добавок і жирів.

Спортивний протеїн побічні ефекти:

Найчастіше побічні ефекти у людей виникають через непереносимості білка. Це супроводжується розладом травлення і алергічними реакціями. У другому випадку, як і з гейнером, з’являються симптоми отруєння, надмірне скупчення газів і діареї. В такому випадку, необхідно зробити трьохдневний перерву, і потім, продовжити вживати протеїн зі зниженою дозуванням. Крім цього, простежується зниження рівня тестостерону через наявність в протеїні схожого на жіночий гормон – фітоестроген. Він може вплинути на запас жирових відкладень і придушення сексуального бажання. Правда переживати з цього приводу, особливо не варто, адже кількість цього гормону мінімально і незначно впливає на організм чоловіка.

Побічний ефект протеїну не значний

Побочный эфект протеина не значителенСеред іншого, існує кілька можливих ризиків, що відносяться до впливу протеїну на артеріальну гіпертензію. Тоді ж було виявлено статистично значне збільшення ризику і можливого раку стравоходу.

Так само спортивне харчування протеїн побічні ефекти має щодо виникнення діабету. На цю тему проводилося багато досліджень, які підтвердили, що тваринний протеїн впливає на ризик появи діабету.

Протеїн і ризик діабету

Протеин и риск диабетаНе забувайте, що правильне вживання протеїну, так само важливо для вашого здоров’я. Грамотно розподіляйте дозування і час вживання. Так, під час тренування краще не вживати протеїн, він буде сповільнювати швидкість засвоєння. Тому використовуйте протеїн до початку тренування, або амінокислоти ВСАА, або під час тренування. ВСАА постачає ваш організм незамінними амінокислотами і допоможе уникнути м’язового катаболізму.

Так само існують побічні ефекти від протеїну для дівчат? Незважаючи на те, що протеїн дійсно допомагає при відновленні і зростанні м’язів, дівчата все ж не до кінця довіряють цій спортивній добавці, побоюючись шкоди. Багато в чому протеїн є безпечним. Міф про те, що він перетворить вас, милі дами, в мужікоподобного і м’язистого, залишається міфом. Навіть якщо ви і будете додавати протеїн, то він не буде давати такі результати, як у представників протилежної статі. Вважається, що велика кількість білків, робить негативний вплив на стан нирок. Наполовину це правда, але тільки в тому випадку, якщо захворювання нирок у вас хронічне. В іншому випадку, можете спокійно вживати цю спортивну добавку, тільки при збільшенні кількості добового споживання рідини.

Як протеїн впливає на організм

Как протеин влияет на организмГОЛОВНЕ не забувати так само про дозування. Загалом, середньостатистичній людині норма протеїну становить близько 1,5 грама на кілограм своєї ваги, для представників, як жіночої статі, так і чоловічого.

АЛЕ протеїн для набору м’язової маси необхідно приймати близько 2 – 2,5 м белка.Прі неправильної дозуванні протеїну, ви можете звести свої зусилля і гроші до нуля.

Tags: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *