Как развить силу воли

Як розвинути силу волі

Опускаються руки при перших труднощах? Відсутність витривалості ламає зростання в тренуваннях? Не знаєте, як розвинути і зміцнити силу волі? Тоді кілька порад зроблять все можливе, щоб ви взяли в руки ініціативу і недосяжне зробили цілком буденним.

Існує два різновиди сили волі. Перша полягає в здатності робити те, чого ви не хочете. Припустимо, вам потрібно приготувати добовий раціон харчування, але ви не хочете цього робити. При цьому ви не можете придумати нічого іншого, і все ж доводиться змушувати себе, і йти готувати. Цей тип сили волі поганий тим, що, коли ви будуєте собі життя через «не хочу» і слово «треба», непомітно для себе починаєте впадати в депресію.

Другий тип передбачає створення того життя, до якої ви завжди прагнули. Тут враховуються індивідуальні бажання і спілкування в тому колі людей, який вам необхідний.

Для того, щоб з першого типу перерости в другій потрібно небагато: визначення бажаного і подальша робота над собою, навіть коли досягаєш вже поставленої мети.

Але ви не повинні постійно думати про те, як зміцнити силу волі, оскільки на одну мотивацію не покладаються. Всі поради будуть являти собою всього лише теорію, а на практиці все зовсім по-іншому. Поставте собі за мету і поступово намагайтеся отримувати максимум від процесу, і згодом результати не змусять себе чекати.

Але бувають і інші ситуації, коли ви починаєте щось робити і через брак часу або тяготи втрачаєте початковий інтерес. У такому випадку, ви втратите весь накопичений прогрес, але при цьому усвідомлюєте, чи дійсно вам це потрібно.

укрепляем силу воли

Зміцнюємо силу волі

4 стратегії про те, як розвинути і зміцнити силу волі
Якщо ви намагаєтеся розвинути в собі інтерес, але стурбовані можливістю швидкого провалу через відсутність сили волі, то постарайтеся дотримуватися, хоча б одного з чотирьох рад.

Перший стратегія така: дайте комусь обіцянку. Не настільки важливо, собі самому, або вашим друзям, головне – кинути виклик. Тоді вже точно будуть визрівати плани і ряд дій для досягнення бажаної мети. Будуть ті, хто вирішать підтримати вас, і це стане певним важелем до перемоги. І, звичайно ж, ті, хто очікують вашого провалу, задіють почуття конкуренції. Погодьтеся, це буде підбивати вас на досягнення результату.

Друга стратегія – хороша звичка. Необхідно виробити в собі постійність і поступово просуватися до мети. Спробуйте розвинути свою силу волі і робіть те, що принесе вам користь. Наприклад, Приймайте душ вранці, влаштовуйте пробіжки, збільшуйте підходи в залі. Через місяць це увійде в звичку і вам не доведеться змушувати і змушувати себе.

Третє стратегія – примус. Вона має на увазі створення планок для їх подолання. Буде потрібно робити ті речі, які мало приносять вам задоволення, але при цьому, вони розвивають вашу силу волі.

Четверта стратегія – спорт. Це кращий спосіб зміцнення сили волі, який має на увазі не тільки тренування, але і певні результати. А щоб домогтися результатів, доводиться підтримувати витривалість і постійно її вдосконалити. Спортсменам, в цій справі не обійтися без спортивного харчування. Хочете бути цілеспрямованими і не переживати з приводу витривалості, скористайтеся креатином. Напевно ви вже знайомі з цією спортивною добавкою, а якщо немає, то саме вона сприяє вам при збільшенні сили і м’язової маси. Так само вона стимулює короткочасну витривалість з нешкідливістю. В основному, його використовують спортсмени при наборі м’язової маси, схудненні або ж підтримці фізичної форми.

Тому для початку, поставте перед собою мету, а потім виберіть відповідну вам стратегію. І не забувайте, що мотивація це не гарантія успіху і необхідного результату, потрібно практика, а далі – рішення за вами.

Развитие силы воли

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *