Как тренироваться после длительного перерыва, как строить тренировочный процесс после перерыва

Тренування після перерви для уникнення травм і надривів

5 правил – для мислячих людей!

Після гарного відпочинку кожен з нас відчуває величезний прилив сил, так чому б не піти в тренажерний зал з користю для тіла. При цьому не варто відразу всі сили направляти в одне тренування, щоб відразу надолужити всі свої робочі ваги, на яких ви закінчували. Безумовно, вам захочеться позайматися, але важливо правильно і грамотно увійти в тренувальний процес в чому і потрібно розуміння того як вести тренування після перерви в заняттях, не нашкодити собі і навіть отримати додаткові дивіденди з того відпочинку, який ви собі влаштували.

Головна м’язова група – серцевий м’яз. Тому перші тренування після перерви – може бути кардіо. Рекомендовано перші тренування провести в стилі full body, де опрацьовуються всі м’язові групи. Принцип в тому, що необхідно зменшувати обсяг м’язової групи. Починати з ніг, потім спини, грудей, плечей і рук.

Саме базове і основне – розминка. Не забувайте, що відразу переходити до тренування після перерви – не варто. Це може привести до пошкодження тканин, безлічі травм: удари, вивихи, а також спровокувати перелом. Розминка займе у вас небагато часу, при цьому буде ефективна для розігріву м’язів і активізації метаболізму. Не нехтуйте нею! Задіюйте шию, руки, плечі, спину, косі м’язи живота. Розтягніть м’язи, зокрема, колінні суглоби, біцепс стегна і сідниці.

У першій вправі опрацьовувати потрібно найбільшу м’язову групу – м’язи ніг. Переходячи до суперсету, щоб опрацювати задню і передню частину стегна. Так само буде задіяний литкові м’язи.

  • Перша вправа – згини і розгинання ніг сидячи.
  • Друге – згинання ніг лежачи. Відповідно квадріцепс і біцепс стегна.
  • Третє упражненіе- опрацювання спини: тяга верхнього блоку грудей.
    Після переходимо до жиму сидячи.
  • Четверта вправа щодо плечей: жим гантелями.
    Краще брати невелику вагу, і таким чином ви зможете включити більше пучків і м’язових дельтовидних волокон.
  • П’ята вправа завершить тренування тим, що ви пропрацюєте м’язи черевного преса: підйом ніг у висі.

Невелика ремарка для тих, хто використовує додаткову вітамінну підтримку або використовує комплекс амінокислот ВСАА в своїх тренуваннях. Після тривалого відпочинку не варто відразу ж вдаватися до неї, по тій простій причині, що той період поки ви будете входити, вона буде працювати вхолосту. Тому не поспішайте і плавно підходите до всього.

Нагадую, що тренування є вступної і полегшеної. Саме тому руки, наприклад, я не включив, оскільки їх було досить в вправах для великих м’язових груп спини або грудей. Головне, не забувайте, що холодні м’язи – причини більшості травм.

Бережіть себе!
З Ув. компанія Tvoy-prot

Позначки:,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *