Как накачать большие плечи

Плечі – як накачати супер плечі!?

ПЛЕЧІ – як накачати супер плечі!?

5 БОМБЕЙЗНІШІХ вправ які “запалять” твої плечі;) Перевір наші слова!
Основні секрети в питанні як накачати супер плечі через тренування на плечі складаються в першу чергу з форсованих методів: суперсетів, методу відпочинок і пауза, форсованих повторень.

Мабуть, слід почати з розминки:

Спочатку шийних м’язів: нахили і повороти голови; після, м’язів плечового пояса: обертання плечима, махи руками, 20 розведень в сторони з 2,5 кілограмовими гантелями для розігріву; м’язів грудей і спини: підйоми рук; розминка м’язів ніг: присідання, випади, махи.

  • Перша вправа, з яким ти дізнаєшся як накачати супер плечі, це голова всьому – необхідно почати – базової вправи. Кращим базовим вправою на плечі є – жим гантелей в положенні сидячи. У ньому потрібно робити 5-6 підходів, методом полупіраміди. Нагадую, що цей метод включає в себе: початок тренування з невеликою вагою і великою кількістю повторень, після, вага починають піднімати, а кількість повторень знижувати. Перші два підходи гантелей розминочні, наступні три – робочі. Тому вага підбирайте відповідно, з більш низького до помірного.
  • Друга вправа на плечі – жим від грудей сидячи. Напруга йде на передню і середню дельту. Суть його в тому, щоб виставити вагу штанги з млинцями на 50% менше звичайного. Робити необхідно 30 секунд повтору і 30 секунд відпочинку, по 5 разів. Після, 4 хвилини відпочинку і ще 2 підходи.
  • Третя вправа на плечі містить використання суперсетів. Це дві вправи на одну м’язову групу. Першим краще робити тягу до підборіддя. Хороша вправа для середньої дельти, так само тут включаються трапеції і біцепси. Друга вправа йде ізольовано на середню дельту: відведення гантелей в сторону або, кажучи простіше – розведення стоячи.
  • Четверта вправа на плечі – точніше на задню і передню дельту. На задню дельту необхідно робити відведення сидячи назад. На передню – підйом штанги перед собою і прямими руками.
  • П’ята вправа – тяга штанги до підборіддя середнім хватом. Воно впливає на розвиток трапецієподібних, а так само передніх дельтоподібних м’язів. При цьому, чим ширше хват, тим більше навантаження йде з трапеції на дельти. Важливо при цьому відводити лікті в сторону, а не просто тягнути штангу вгору. Вага снаряда не є визначальним, важлива техніка. Тому безпосередньо пов’язувати збільшення силових показників з м’язовим обсягом не варто.

Не забувайте відпочивати між вправами, це стимулює відновлення м’язів, метаболічних процесів, так само і менш швидко відновлюється нервової системи. Якщо ви тренуєтеся по послідовній схемі, то перерва між вправами повинен становити 4-5 хвилин. Приступати до подальших вправ необхідно тільки при відновленому подиху і помірному пульсі.

І на по следок рада професіоналів!
Для набору м’язової маси необхідно організувати всіма правдами і не правдами надходження білка в організм – так як він є твоїм будівельним матеріалом – якщо хочеш навіть скажімо “цеглою” – твоїх м’язів.
Протеїн для набору м’язової маси на вагу – протеїн 78% сироватковий гідролізат – для набору м’язової маси або ізолят 95% і альбумін (яєчний білок), а казеїн – пий на ніч!

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *