сделать себе накачанный пресс

Добейся ефекту сталевого преса

НІ ПРЕСА – НАВЧИМО!? 4 простих ради для того що б зробити свій прес кубиками!
Не раз уже пробував домогтися результату ідеального преса, але не виходило? Все це через те, що потрібно чітко поставити собі мету і продовжувати досягати її. Кілька слушних порад допоможуть тобі в цьому.

Спочатку, постав мета. Найчастіше люди кажуть, що хочуть підкачатися і мати видатний прес. Але це зовсім непорівнянні мети. У спортсменів є два різних періоди: массонаборние і жиросжигающий. У такому випадку, якщо у тебе недолік м’язової маси, почни з массонаборние періоду. При наборі потрібної кількості маси, можна сушитися. А люди, які навпаки, мають надлишкову вагу, можуть відразу переходити до фази сушіння. Коли ти це усвідомлюєш, ти перестанеш розпорошуватися на сушку, функціоналки і набір маси. Перш за все неможливо домогтися відразу.

Порада перша: дотримуйся правильного здорового харчування. Необхідно щотижня або ж кожні 3 дні, поступово знижувати кількість калорійності, кількості вуглеводів. У підсумку, щоб почати худнути, достатньо вживати близько 30 калорій на 1 кг ваги. Є 3 рекомендується кожні години.
Порада друга: кардіо тренування. Звичайно, за допомогою вищевказаного режиму можна досягти досить непоганих результатів. Але якщо додати кардіо, результат буде видно набагато швидше. Що б вирахувати «максимальну зону пульсу», слід (220 – вік) * 0,6 * 0,7. Це той пульс, в якому потрібно опрацьовувати кардіо тренування. Не забуваємо про розминку, тоді підвищується пульс і твій організм адаптується.
Порада третя: прийом спортивного харчування і жироспалювачів. Є дві групи: жіросжігателі і L-карнітін.L-карнітин це амінокислоти, які дозволяють швидше запускати процес спалювання жирів. Оскільки вони транспортує жирні кислоти в мітохондрії клітини. В основному її приймають за 15 хвилин до тренування.
Рада четвертий: вправи на пресс.Самое оптимальне вправу – підйом ніг у висі на перекладині. Воно опрацьовує всю пряму м’яз живота і задіє косі м’язи.
Наступна вправа з акцентом на верх черевного преса. Лежачи на килимку спиною, піднімати тулуб з обтяженням: або з невеликою гирею, або з млинцем. Це тільки два вправи, але вони дієві. Всього таких прикладів не менше 100. Кожен вибирає ті, які йому допоможуть домогтися результату і зробити сталевий прес.

Величезною помилкою є перевантаження м’язів преса. Кількість, безумовно, впливає як у кращу, так і гірший бік. Ті ж 100, 200, 500 повторень є неефективними. Досить 20 – 30 повторень. Якщо потрібно робити більше, значить вправа не дуже продуктивно, тому міняй його, або бери якесь обтяження.

Позначки:,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *